Nastavení mysli ovlivňuje vaše šance na úspěch i prožívání štěstí

Hodné lidí trénuje své tělo, cvičí, chodí do fitka. Ale co když zapomeneme na to, že i naši mysl je třeba trénovat? Často se pak děje to, že jsou lidé tak plní negativity a obav, že vidí jednu katastrofu za druhou a tyto katastrofy se jim následně i stávají.

Říká se proto v osobním rozvoji, že přitahujeme to, co si sami myslíme. A je v tom velký kus pravdy. Proto tak moc záleží na našem nastavení mysli a na našem myšlení.

Jenže, pokud jste desítky let vyrůstali v prostředí, které nebylo zrovna pozitivní a posilující, jak své nastavení mysli můžete změnit? Abyste dokázali prožívat čisté štěstí? Radost v přítomnosti? A vnímali jste úspěch jako něco přirozeného pro vás a šli jste si hrdě k němu?

Je nejvyšší čas poznat naprosto revoluční metodu práce se svým potenciálem a svou myslí, která se jmenuje neurolingvistické programování.

Tato metoda je tu už skoro 50. let a to nejlepší na tom je, že má za sebou už stovky tisíc absolventů po celém světě. Neustále se rozvíjí a zdokonaluje, což s ní dělá jeden z nejvíce funkčních přístupů, jak svou mysl přenastavit do optimální roviny fungování. Oblíbili si ji manažeři vytížených firem a korporací, aby dokázali fungovat i pod vysokou mírou stresu.

Tuto metodu přenastavení mysli se však učí často s oblibou i populární kouči anebo terapeuti různých zaměření. Proč? Proto, aby dokázali lépe pracovat se svými klienty a uměli je i lépe vést na cestě k jejich vlastní proměně. A tato proměna hlavně TRVALA!

Jak to vzniklo? NLP má své počátky v 70. letech minulého století, kdy se krystalizovalo z modelování úspěšných jedinců své doby. Lidé, kteří se ho začínali učit, měli nadstandardní výsledky.

Proto se o NLP tolik zajímali lidé jako například Bill Gates, zakladatel známého technologického giganta.

Podobně využil této metody i slavný Bill Clinton, který NLP ovládl a využil i pro vytvoření svého „neodolatelného charisma“, což mnoho lidí neví a mělo to za něco čistě přirozeného. Opak je však pravdou – je to naučená dovednost!

Z těchto příkladů je zřejmé, že jde něco, co stojí za to umět a využívat.

NLP je užitečné na tyto případy:

  • Odstranit různá limitující přesvědčení o sobě či druhých nebo o světě,
  • zbavit se všudypřítomných zlozvyků a destruktivních opakujících se typů chování,
  • posílit svou vnitřní motivaci a nastavit své myšlení do pozitivní a posilující roviny,
  • získat záchranné stavy a kotvy pro situace, kdy se třeba necítíte jistí, sebevědomí,
  • znásobit pocity a uvědomění si své vnitřní síly, odvahy, neohroženosti,
  • eliminovat psychologické strachy a smazat je ze své hlavy a z podvědomí,
  • začít kvalitněji komunikovat s druhými a být vlivnější a přesvědčivější,
  • nebo se zbavit dokonce i silných fobií, alergií a traumat. Ano, i to NLP dokáže!

A další desítky dalších možných aplikací. Mezinárodně certifikovaný NLP kurz pořádaný v Praze obsahuje celé množství různorodých technik a postupů pro každodenní situace, a hlavně, učí vás nejenom si s nimi poradit v danou chvíli, jako se přeprogramovat mysl před tím, než k tomu dojde, abyste se zachovali novým pro vás prospěšnějším způsobem!

A to je přeci užitečné. Kdo by to nechtěl?

Pokud tak chcete znásobit svou výkonnost a nastavit svou mysl do optimálního stavu, být dříve úspěšnější a vítězit ve své profesi či podnikání, být schopnějšími v komunikaci s druhými, nebo poznat, jak řídit efektivně své myšlenky bez rozptylování, rozhodně přijďte na NLP kurz, který pořádá Coaching University Radka Karbana (www.coachinguniversity.cz), mezinárodně certifikovaného NLP trenéra pro ČR. Bude se vám líbit a přinese užitek do celého vašeho osobního i profesního života.

Shlédněte také