Hlídací pes může usnout, fotopast vás bude střežit nonstop

Hlídací psi se odjakživa používali k tomu, aby hlídali pozemek. Zloděj věděl, že když přeleze plot, čeká ho nepříjemné setkání. Současní zloději jsou ovšem velmi vynalézaví a pokud chcete mít jistotu, že jsou váš majetek i zdraví v bezpečí, spolehněte se na moderní technologii. Nemusíte vynakládat stovky nebo desítky tisíc za drahé zabezpečení. Postačí vám jeden jediný přístroj, kterým je fotopast.

Dokonalý špión

Pokud budete vybírat fotopast, skvělou volbou jsou kvalitní fotopasti Bunaty. Takové fotopasti mají maskovaný vzhled a jsou zcela nenápadné. Umístíte je na strom na vašem pozemku a to takovým způsobem, aby mohly monitorovat potřebnou oblast. Jakmile je fotopast na svém místě, už ji jen nastavíte. Zvolíte, kdy má být aktivní a také třeba, jestli má kromě snímků pořizovat také videa. Jakmile je fotopast nastavená, můžete ji nechat pracovat. Fotopast funguje zcela samostatně a to díky PIR čidlu. Toto čidlo reaguje na každý tepelný pohyb, tedy pohyb člověka nebo zvířete.

Pokud se na váš pozemek dostane kdokoliv, fotopast ho během zlomku sekundy zaznamená, takže nemá šanci utéct.

Jelikož má fotopast Bunaty na svém těle LCD displej, můžete si pořízené snímky prohlížet přímo na něm. Nejvhodnější je pro účely ochrany fotopast s GSM modulem, která bude zasílat záznam přímo na telefon nebo email. Okamžitě budete mít snímek každého vetřelce k dispozici, ať už jste v práci, na druhém konci světa nebo doma v posteli. Fotopast funguje spolehlivě po celý rok a hravě odolá všem venkovním podmínkám. Můžete se spolehnout, že vám pořídí kvalitní snímky i v noci, protože disponuje neviditelným nočním přísvitem. S takovou ochranou budete vědět, že jste v bezpečí a nebudete se muset strachovat.

Shlédněte také