Software na míru se přizpůsobí potřebám vaší firmy

Využití moderních technologií ve firmách se neustále rozšiřuje o další firemní procesy, jelikož software dokáže obstarat a zautomatizovat stále více činností. V posledních letech se zejména dostává do popředí software na míru, který se dokáže přizpůsobit požadavkům a potřebám firmy. A proč se firmy stále častěji rozhodují pro software na míru?

Software na míru má pro firmy mnoho výhod

Software na míru, jak napovídá samotný název, je vytvořen pro firmu na základě konkrétních požadavků a přání. Oproti krabicovému řešení tak disponuje všemi požadovanými funkcemi a ulehčuje práci firmě ve všech možných směrech. Výhodou IT řešení na míru je také uživatelská přívětivost, jelikož je vytvořen tak, aby práce se softwarem byla přehledná a jednoduchá. Nakonec nedisponuje žádnými nepotřebnými funkcemi a dá se neustále rozšiřovat o další funkce.

Výhoda softwaru na míru spočívá i v tom, že je ve výhradním vlastnictví uživatele. S používáním softwaru tak nejsou spojeny žádné licenční poplatky. Se softwarem na míru také většinou získáte lepší zabezpečení svých dat, díky čemuž budou vaše data ve větším bezpečí. Software na zakázku totiž bude využívat pouze vaše firma, což minimalizuje napadení hackery. Kromě výhod je třeba zmínit i nevýhody. Hlavní nevýhodou je zejména vyšší cena, která závisí především na požadavcích firmy.

O vývoj softwaru na míru se postarají profesionálové

Přínos softwaru na míru spočívá i ve vyšší efektivitě a produktivitě pracovních činností vašich zaměstnanců. Nakonec software na míru můžete propojit s již používaným softwarem, takže se není třeba zbavovat aktuálně využívaného softwaru. Vývojáři dokáží zajistit, aby byl software na míru kompatibilní s vaším současným softwarem.

Pokud chcete, aby vaše firma disponovala softwarem na míru, pak je potřeba se obrátit na firmu, která se zabývá vývojem IT řešení na míru. Tyto služby nabízí například společnost Memos Software, která se za svého působení na českém a zahraničním trhu podílela na více jak 1000 projektech.

Shlédněte také