Po souši, vzduchem i po moři, zajistěte si experta na mezinárodní přepravu

V současné době je celý svět propojený více než kdy jidy a to nejen komunikací, ale také obchodováním. Když vyrábíte jakékoliv produkty, můžete je prodávat po celém světě, ale vždy bude existovat jen jedna hlavní překážka a sice, jak na dané místo produkty dostat. Nemusíte hledat žádná složitá řešení, nejlepší možností je obrátit se na experta na mezinárodní dopravu, kterým je společnost SPEED LINE, s.r.o.. Zajistí vám komplexní logistické služby, které zahrnují mezinárodní i vnitrostátní dopravu.

Přeprava od profesionálů

Je vaším cílem profesionální letecká přeprava? Stačí společnost kontaktovat prostřednictvím jejího webu Speed-line.sk. Výhodou letecké přepravy je zejména rychlost. Pokud přeprava pospíchá nebo přepravujete zboží, které rychle podléhá zkáze, tak je doprava letadlem ta nejlepší možnost. Díky ní můžete své zboží také dostat i na ty nejvzdálenější trhy, které jsou třeba na opačném konci planety. Díky letecké přepravě náhle získáte globální pokrytí a nic už nebude překážkou. Nákladní letadla se liší od běžných dopravních letadel, mají velký nákladní prostor a přeprava není tak drahá, jak si můžete myslet. Zajistit si můžete jak export, tak i import. Domluvit lze i pravidelnou dopravu. Jde o nejpohodlnější a nejrychlejší způsob dopravy, jaký můžete využít.

Zajistěte si skladování

Potřebujete zajistit levné skladování zboží? Mnoho firem má velké množství zboží, ale chybí jim prostory, kde by ho mohly skladovat. Společnost disponuje velkými skladovacími prostory, které můžete využít. Nachází se ve Štúrově a to na slovensko-maďarské hranici. K dispozici je vám neuvěřitelných 1000m2 skladovací plochy. Své zboží můžete skladovat jak v regálech, tak i na volné ploše. Samozřejmostí skladu jsou certifikáty AEO, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a SQAS. Sklady jsou kvalitně zabezpečené, je zde alarm i kamerový systém. Zásoby je možné sledovat v reálném čase, je zde technologie čárových kódů, parkování pro vozidla v areálu, cross docking, skladování vratných obalů i plné pojištění skladovaného zboží. Zajímá vás více informací? Naleznete je přímo na webu společnosti.

Shlédněte také