Toužíte po vlastní společnosti? Nechte si jí založit

Mít vlastní společnost je přáním každého podnikatele, který má vytyčené cíle a chce se posouvat ve své kariéře vpřed. Společnost s ručením omezeným vám umožní větší prestiž, jelikož vystupujete pod hlavičkou vlastní firmy a můžete budovat věhlas a slávu jejímu jménu. K tomu, abyste společnosti dosáhli, je třeba ji nejprve založit. Založení s.r.o. je sice náročný proces, ale pokud se obrátíte na specializovanou firmu na Sidlofirmypraha5.cz, získáte firmu rychle, levně a bez zbytečných starostí.

Založení společnosti přes Sidlofirmypraha5.cz

Nechat si založit společnost je snadné, vyberete si z několika balíčků, podle toho, o co máte zájem, nabízí se vám levné založení firmy s malým kapitálem, ale i možnost založení společnosti s kapitálem 200 tisíc korun. To je lepší varianta, protože společnost s vyšším kapitálem působí více důvěryhodně. Tým právníků založí společnost během několika dnů a následně ji na vás převede. Pro vás bude založení velmi příjemný proces a jediným úkolem bude vymyslet vhodné jméno firmy.

Získejte výhodně sídlo pro firmu

Založení firmy si můžete objednat společně s pronájmem sídla. Je to výhodné, protože ne každý má vhodné prostory pro sídlo a jeho pronájem je velmi levný. Sídlo firmy si můžete zajistit na prestižních pražských adresách na Sidlofirmypraha5.cz. Sídlo firmy Praha je služba, která vás vyjde jen na několik desítek korun měsíčně. Můžete si tuto službu objednat společně se založením společnosti nebo i samostatně. Na objednané adrese vám bude zřízena poštovní schránka. Pokud nemáte čas a možnost ji pravidelně vybírat, můžete si zajistit přeposílání pošty na vámi zvolenou adresu, třeba přímo domů.

Zajistěte si vše potřebné od jedné firmy

Firma vám zajistí nejen založení a sídlo, ale i další služby, které jsou pro firmy důležité, patří sem účetní i právní služby, založení nadačního fondu, likvidace firmy a mnoho dalšího. Vyplatí se spolupracovat se zkušenou firmou, která vám usnadní práce, na které sami nestačíte.

Shlédněte také