Spolehlivý dodavatel profesionální úklidové techniky

Úklid je nezbytný ve všech oblastech, protože čistota je potřeba nejen z estetického hlediska, ale také z důvodu bezpečí. Když se má zajistit profesionální úklid na velké ploše, je k tomu zapotřebí technika, která takový úkol bez problémů zvládne. V běžných obchodech však takovou techniku nehledejte. Je vhodné oslovit specialistu na vnitřní i venkovní úklidovou techniku předních značek, je jím společnost Unikont Group s.r.o., která na svém webu nabízí široký arzenál, ve kterém si vyberou i velké firmy a také obce.

Uklízení vnitřních prostorů

Při úklidu vnitřních prostorů jsou žádané průmyslové vysavače, ale pokud jde o pevný a rovný povrch, samozřejmostí by měly být mycí stroje. Pro mytí obchodních, komerčních, ale i výrobních nebo skladových prostorů se nejčastěji využívají scrubmastery. Tyto stroje čistí velmi spolehlivě, kvalitně a rychle. Nabízí se v různých velikostech a můžete je mít jak s chodící, tak i se sedící obsluhou. Snadno se s nimi manipulujete a nahradí i několik zaměstnanců s běžnou úklidovou technikou.

Uklízení venkovních prostorů

Potřebujete ve venkovních prostorech odvážet suť, likvidovat odpad a dělat další práce, které jsou manuálně náročné. Usnadní vám je univerzální vozidla multicar. Tato známá značka nosičů nástaveb a transportérů nabízí více jak 100 různých druhů nástaveb, se kterými je možné je přizpůsobit téměř pro jakoukoliv práci. To je důvodem, proč se využívají jak v komunálních službách, tak i ve stavebnictví, zahradnictví i dalších oborech. V Evropě je značka Multicar velmi žádaná, protože si za desítky let používání zasloužila skvělou pověst. Vybírat můžete ze tří typových řad a to přímo na webu unikont.cz, kde naleznete kompletní informace a také kontakt na dodavatele.

Shlédněte také