Služby pro zákazníky dopravního průmyslu: víte, koho oslovit?

Sháníte kvalitní montáž nebo i demontáž dopravního značení? Nevíte koho oslovit? Pak jsme vám jistě plně k dispozici. Naše uskutečnění je kompletní a týká se zejména svislého dopravního značení. Patří sem hlavně práce, jenž zahrnuje výkopy, osazení sloupku i montáže konkrétních dopravních značek.

Pyšníme se nabídkou dopravních lamelových značek, ale není to naše jediná specializace. Jsme schopni také nabídnout pevné a sklopné parkovací sloupky včetně zábran, zpomalovacích a vodících prahů, carstopů, atd. Mimo montáže se také může stát, že potřebujete naopak dopravní značení zlikvidovat. Stačí nám udat místo, kam přijet, projektovou dokumentaci a v případě nutnosti i povolení dotyčného orgánu. Majitelem komunikace nemusí totiž být nutně vždy majitel.

Naše portfolio je velmi pestré

Přesuňme se ještě k dalším možnostem, které vám poskytneme. Mimo instalací značek se také zabýváme dalším nutným značením v podobě nástřiku jízdních pruhů. Jsme schopni vám dodat i kužele. Na míru vše, co zrovna potřebujete. Nástřik na silnice provádíme ručně, ale také strojně. Záleží na vás, jakou techniku preferujete.

Při všech těchto činnostech se řídíme technologicky uznávanými postupy. Rovněž je nutné, aby k nástřiku byly splněny podmínky týkající se okolní teploty, suchého a čistého terénu. Logicky tedy nebudeme provádět nástřik silnic třeba po dešti nebo sněhové kalamitě. Pro lepší viditelnost je možnost alternativního posypu balotinou.

Disponujeme i řadou vybavení, které si u nás lze pronajmout

Ať už jde o plastové směrové desky nebo přechodné vodorovné dopravní značení v Praze či plastové zábrany – najdete tu vše. Mimo jiné vám také můžeme provádět kontroly značení a udržovat ho v provozu. Mezi další oblíbené komponenty řadíme také přechodové lávky pro chodce, světelnou signalizaci v případě oprav silnic a plastová svodidla plněná vodou.

Shlédněte také