S hledáním nového zaměstnání vám pomůže pracovní portál

Vyhledávání nového zaměstnání či brigády dnes může být velmi snadné. Díky pracovním portálům s rozmanitou nabídkou snadno narazíte na to, co jste doposud hledali. Potřebovat budete jen notebook či mobilní telefon a internet.

Tisíce nabídek

Na pracovním portále na vás čeká přes 100 000 pracovních nabídek, přičemž každý den přibývají stovky nových pracovních pozic. Zavítejte na pracovní portál hitprace.cz a pusťte se do vyhledávání. Pracovní portál navíc sdružuje pracovní nabídky z jiných stránek a bude vám tak zprostředkována nesmírně pestrá nabídka pracovních pozic a brigád.

Snadné hledání

Na pracovním portále stačí zadat místo či město, ve kterém byste rádi pracovali, jelikož právě oblast je většinou pro výkon práce rozhodující. Dále zadáte druh pracovní pozice, kterou byste rádi vykonávali. Specifikovat můžete také okruh v kilometrech, například vyhledávat pracovní nabídky v okruhu několika kilometrů od zadaného města. Problémem tak není narazit na nabídka práce Jihlava či nabídka práce Teplice.

Podrobné informace

U každé pracovní nabídky naleznete podrobné informace o pracovní nabídce. Nechybí informace o místě výkonu práce, pracovní náplni, požadavcích týkajících se vzdělání, kvalifikace či vlastností, o směnnosti provozu, mzdě či nástupu do práce. Na pracovní nabídku můžete ihned odpovědět, přičemž můžete rovnou zaslat také svůj životopis. Rychlejší odpověď znamená větší šance na úspěch.

Stále v obraze

Na pracovním portále si můžete nastavit i tzv. hlídacího psa, který vás pravidelně informuje o nových pracovních nabídkách. Stačí, když zadáte oblast či město výkonu práce a vaši e-mailovou adresu, na kterou bude přehled nových pracovních nabídek zasílán. Vždy tak budete ihned informováni o novinkách a nemusíte pracovní portál neustále kontrolovat. Na váš e-mail vám vždy přistane čerstvá dávka nových pracovních nabídek.

Shlédněte také