Rychlá půjčka bez doložení příjmu až do výše 8 000 Kč

Rozbilo se vám auto, porouchala lednice či pračka a vy nyní řešíte, kde sehnat dostatek financí na opravu či koupi? Rodina ani přátelé vám potřebný obnos nepůjčí či jej také nemají. Pak tedy nezbývá nic jiného, než rychlá půjčka.

Půjčka od nebankovní společnosti

Jednou z variant je půjčka bez doložení příjmů, kterou můžete využít na cokoli. Nebankovní společnosti poskytují půjčky online, postačí vyplnit žádost, není potřeba žádného ručitele ani žádnou zástavu. Splatnost bývá, ve většině případů, do 30 dnů a peníze máte na svém účtu za velmi krátkou dobu.

Společnost Tetička – záruka férového jednání

Pokud se ocitnete v situaci, kdy budete potřebovat ihned vyplatit finanční obnos, obraťte se na společnost Tetička. Pro vyřízení půjčky postačí občanský průkaz, výpis z účtu či další doklad a přístup k internetu. Mezi další doklady se žadí výplatnice v případě zaměstnance, poslední uzavřené daňové přiznání v případě OSVČ a pokud žádáte o půjčku coby důchodce, tak důchodový výměr. Maminky na mateřské dovolené doloží doklad o peněžité pomoci v mateřství.

Na stránkách teticka.cz vyplníte potřebný formulář, pošlete kopii občanského průkazu a výpisu z účtu či dalšího dokladu uvedeného výše a během chvíle se dozvíte, zda vám byla půjčka schválena.

Výhody, jež společnost nabízí

Je to férový partner, který poskytuje půjčky pod záštitou Fair Credit a dohledem České národní banky. Obracejí se na ní klienti, kteří potřebují peníze v krátkém časovém úseku. Splatnost půjčky je do třiceti dnů, ale lze ji prodloužit o dalších 7, 15 nebo dokonce 30 dnů. Samozřejmostí je však také splacení předčasné. V tomto případě neplatíte žádné poplatky navíc, platíte pouze sumu, jež jste si vypůjčili a úroky, které z půjčky plynou. Pro půjčku nepotřebujete ručitele, ani nemusíte dávat nic do zástavy.

Shlédněte také