Půjčka ihned nabízí zajímavé možnosti pro každou domácnost

Malý úvěr, se kterým vyřešíte finanční potíže. Složenka nebo nákup potravin, cokoliv jen potřebujete!

Vzít si půjčku, tady a teď, bez zbytečného čekání nebo vyplňování dlouhých formulářů. Že je to vlastně nereálná představa? Před dvaceti lety možná, dnes už je situace úplně jiná, nejen díky rozvoji internetu, jenž dnes najdeme v každé malé tuzemské obci. Pohodlí především, i tak by se dal nazvat moderní trend, protože na pobočku už rozhodně nemusíte. Nakonec, tak pestrá síť poboček jako před lety už dnes není k vidění – a samozřejmě to má svůj účel. Většinu věcí nejen v bance totiž vyřídíte online…

Až patnáct tisíc korun bez otázek a dlouhého čekání

Nemusíte podstupovat osobní rozhovor na pobočkách a není ani nutné, abyste na potvrzení žádosti čekali několik dnů. Půjčka ihned je totiž o něčem úplně jiném, čekat totiž budete nanejvýš patnáct minut. Peníze budou odeslány na bankovní konto neprodleně po schválení žádosti. A v rámci kontaktního formuláře nebude prostor pro otázky na tělo – naopak, uvedete jen ty věci, které jsou nutné pro úplnou identifikaci. Tedy například adresu trvalého bydliště, jméno, rodné číslo a tak podobně. Rozhodně nečekejte otázky na soukromí, rodinu, domácí mazlíčky a výměru bytové jednotky, v níž žijete. To už jsou na každý pád příliš osobní věci. Co bude muset žadatel ještě splnit?

  • Bezdlužnost. Tedy nemít žádný dřívější závazek po splatnosti vůči poskytovateli půjčky. 
  • Doklad o příjmu. Jestli jste OSVČ nebo zaměstnanec, nehraje přitom vlastně vůbec roli. 
  • Věk. Ze zákona je možné půjčovat jen plnoletým, tedy žadateli musí být nejméně 18 let.

Vše si můžete propočítat dopředu, abyste měli co nejlepší přehled o situaci. Kalkulačka půjčky je zcela nezávazná záležitost, která vám ukáže, jaká by byla zrovna ta vaše půjčka – za předpokladu, že si ji opravdu sjednáte. Můžete a nemusíte, vše je věc volby. Tento nástroj však samozřejmě vydatně pomůže při celkovém rozhodování. Budete hned vidět, o kolik přeplatíte jistinu, jak vysoké je RPSN a další důležité ukazatele. Stačí jen, abyste zadali, o jak vysokou půjčku stojíte a ideální délku splatnosti, nic více a nic méně.

Až patnáct tisíc – a to naprosto na cokoliv

Kolik vlastně můžete s touto půjčkou získat? Minimum je tisícikoruna, nejvyšší možná částka pro sjednání pak činí patnáct tisíc korun. Lhůta splatnosti je volitelná, čtyři různé varianty – tedy 1, 2, 3 a 4 týdny. Kombinace, jakou si zvolíte, je pak už jen a jen na vás. Může jít o tři tisíce korun na dva týdny, osm tisíc korun na třítýdenní období nebo i patnáct tisícovek, jejichž termín splatnosti bude za 28 dnů. A mimochodem, v případě potřeby je možné splatnost ještě odložit, a to až o další čtyři týdny, i když to bude samozřejmě za malý poplatek.

Půjčka je dobrý přítel, ale špatný vládce

Pozor, pokud si berete úvěr, musíte vědět, že máte dostatek prostředků na jeho splácení. Jinými slovy, mít jistotu, že dluhová past vás obejde doslova obloukem! Pokud tuto jistotu nemáte, měli byste půjčku – a to vlastně jakoukoliv – velmi pečlivě zvažovat. V opačném případě podstupujete určité riziko, které může znamenat jisté problémy. 

Diskrétní přenos dat díky výbornému zabezpečení

Bojíte se, že zadané osobní údaje uniknou na veřejnost? Zbytečně, protože šifrování je v dnešní době na špičkové úrovni, zvláště pak, pokud se nakládá s citlivými daty. Hackeři proto nejsou žádnou hrozbou, s daty klientů se bude nakládat se vší opatrností! Administrativa je navíc opravdu minimální, nebudete na sebe prozrazovat nic, co byste jinak nesvěřili ani blízkým přátelům. Zkrátka a dobře, papírování patří na úřady, a ne do světa nebankovních půjček! 

Shlédněte také