Pronajměte si prázdninový dům v Itálii a zažijte pohádkovou dovolenou

Itálii zřejmě netřeba představovat. I ten, kdo v této starobylé zemi nikdy nebyl ví, že je plná unikátních památek a bohatého kulturního vyžití. Itálie je místem, kde dokonale mísí starověk s moderními prvky. Kanály s lodičkami jsou pro Itálii natolik typické, že je zná ve světě snad každý. Italské Benátky jsou považovány za nejromantičtější město na světě, proto je to místo, kde se odehrává v sezóně rekordní počet svateb. Dovolená v Itálii je reálná i pro „obyčejné“ Čechy, kteří se do země opakovaně vrací. Příznivé ceny, nádherné pláže a mnoho možností ubytování jsou pro české turisty největší lákadla.

Prožijte dovolenou v Itálii v soukromí v prázdninovém domě

Cz.italicarentals.com soustředí svoji nabídku výhradně na italské prázdninové domy. Ačkoli mají turisté mnoho možností zajištění ubytování prostřednictvím předražených cestovních kanceláří, rozhodně se nedočkají klidu a soukromí. I ten nejluxusnější hotel není schopen zajistit klid, nikdy nebude mít návštěvník bazén jen pro sebe.

Pronájem domu v Itálii je zárukou naprostého soukromí. Je jen na vás, zda si na webu cz.italicarentals.com vyberete dům dále od větších měst, kde budete úplné soukromí nebo zatoužíte po hluku velkoměsta a večerní zábavě a vyberete dům k pronájmu blíže „civilizaci“.

U moře či v přírodě?

Ať už vyrazíte do Itálie na líbánky nebo na rodinnou dovolenou, vybírejte uvážlivě podle svých preferencí a zájmů. Většina lidí se snaží kombinovat odpočinek na pláži a výlety za zajímavostmi nejbližších italských měst. Jsou však i tací, kteří upřednostňují akční dovolenou v přírodě či po památkách nebo naopak, je mnoho turistů, kteří po náročných a hektických pracovních měsících touží jen po relaxu na pláži či u „vlastního“ bazénu.

Při výběru pronájmu domu se vždy přesvědčte, zda objekt odpovídá vašim kritériím. Zajistíte si tak dokonalou dovolenou plnou zážitků a odpočinku přesně podle vašich představ.

Shlédněte také