Prodejte svůj vůz rychle a za nejlepší cenu

Válí se vám před domem nebo a zahradě vůz, o který už nemáte dále zájem? Pak je nejlepší volbou se ho co nejrychleji zbavit, mnoho lidí se obává zdlouhavých procesů a lítání po úřadech. Likvidace auta však může být vyřešená do 24 hodin a bez zbytečných starostí. Pokud se obrátíte na autobazar nebo na kovošrot, musíte na dané místo vážit cestu, čeká vás mnoho papírování a za vůz dostanete jen pakatel, na který si navíc budete muset počkat. Dost však takových praktik, jde to i jednoduše, stačí se obrátit na férovou službu na Zahotove.cz.

Jaké má výhody Zahotove.cz?

U zahotove.cz vám sdělí hrubou výkupní cenu za váš vůz předem a to buď po telefonu nebo po vyplnění formuláře na webu. jak dlouho trvá vyřízení? Do 24 hodin si pro váš vůz přijedou a zdarma ho odvezou. Nezáleží, odkud jste. Ať už je vaším cílem Praha likvidace aut nebo Brno, mechanik dojede až k vám a vůz odveze. Na místě vůz nejprve prohlédne a sdělí vám čistou cenu za vůz. Pokud budete souhlasit, na místě se sepíše kupní smlouva a peníze dostanete ihned a v hotovosti. Nemusíte tedy zdlouhavě čekat na vyřízení.

Co se týče papírování, žádné vás nečeká, vše vyřídí společnost za vás. Viděli jste snad lepší podmínky? Společnost se snaží všem řidičům ulehčit práci, jediné, co vás dělí od rychlého prodeje vozu, je kontaktování společnosti. Odkoupí jak pojízdné vozy, tak i nepojízdné autovraky. Odkupuje nejen osobní automobily, ale i užitkové vozy, nákladní automobily a stavební stroje. Cena výkupu závisí zejména na stavu, použitelnosti součástek a aktuální výkupní ceně železa. Pokud jste se doposud stresovali tím, co všechno vás čeká za vyřizování, už se stresovat nemusíte. Konečně je na trhu služba, která je na straně řidičů a umožní jim výhodný odkup za výhodných podmínek. Využijte této možnosti také a navštivte Zahotove.cz.

Shlédněte také