Prodej dodávek na míru – klidně i s nástavbou

Dodávky jsou dnes populárním prostředkem k přepravě nejrůznějšího materiálu. U nás jich najdete hned několik a výhodou je, že vám je dovezeme klidně i na místo k vám domů. Je to na vás – dodávku můžete převzít rovněž v prostorách autorizovaného prodejce OPEL. Pokud jde o samotnou specifikaci vozů, specializujeme se zejména na furgon dodávky, ale jistě zde najdete také valníky s plachtou.

Výhodou skladových vozů je fakt, že máme skladem i samostatné podvozky. V případě nástavby je dodání vozů připraveno k užívání cca za 3 – 4 týdny. Pro zpracování vašeho požadavku je tedy vhodné, ozvat se nám s určitým předstihem.

OPEL – kvalitní značka

Valníky s plachtou do 3,5 t značky Opel Movano je možno měnit funkcemi. Rozmanité možnosti tak dávají všanc inovativním doplňkům. Kabina se dá následně využít třeba i na spaní, takže tu při svých pracovních cestách, můžete v klidu složit hlavu. A co se týče další nástavby, dá se převézt třeba i 10 EURO palet.

Máte rádi teplo a nechcete v autě prochladnout? Jistě se vyplatí také topení, jenž oceníte zejména v zimních měsících v roce. Ani odpružení zadní nápravy není na škodu. Auto je pak na silnici daleko flexibilnější v jízdě. Vy to navíc ucítíte tak, že vaše jízda bude mnohem komfortnější bez pocitu drncání a daších komplikací.

Čím si vás naše dodávky získají?

Vozidla typu OPEL vynikají mimo jiné také nízko – provozními náklady. To vše a mnohem více – bez tachografu a mýta. Využijte této jedinečné nabídky a rezervujte si naše vozidla ještě dnes!

Realizovali jsme již mnoho projektů a vždy se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc. Za zmínku našich přestaveb stojí např. nástavba hliníkové skříně, prodloužení kabiny, aplikace střešních doplňků, ale i instalace chladicí či mrazící skříně. Naše uskutečnění najdete na nasedniajed.cz. Vyberte si sestavení dodávky přímo na míru, nebudete litovat.

 

Shlédněte také