Nemovitosti v Toskánsku jsou snadno dostupné. Pořiďte si nějakou i vy

Nemovitosti v Toskánsku jsou velmi snadno dostupné. Širokou nabídku naleznete na portálu Italicahomes.com. Jedná se o portál, na kterém si můžete vybrat a koupit různé druhy nemovitostí v Itálii, především v oblasti Toskánska. Jedná se jak o domy a byty ve městech nebo na vesnicích, tak zde objevíte také objekty komerčního charakteru, ale také pozemky a dokonce i farmy. Ničím neobvyklým nejsou ani luxusní vily a prázdninové domky u moře.

Proč právě Toskánsko?

Proč je Haus mit Meerblick in der Toskana ideální volbou? Toskánsko je nádherná italská krajina. Svým návštěvníkům nabízí teplé moře, návštěvu známé vinařské oblasti Chianti, zajímavosti z období renesance, skvělé jídlo a italskou pohodu.

Čeká na vás nádherná Florencie se svými romantickými uličkami a celou řadou historických pamětihodností. Prohlédnout si zde můžete architektonické skvosty nejen z období renesance. Pochutnáte si na skvělé italské kuchyni v některé z místních restaurací a zavítáte do některého z místních muzeí.

Těší se na vás také Siena se svým unikátním historickým rázem a okouzlující atmosférou. Za prohlídku stojí gotické památky, které jsou nezapomenutelným zážitkem. Centrum města tvoří náměstí Piazza del Campo rozkládající se na úpatí tří majestátních vrcholů. Město si můžete prohlédnout z ptačí perspektivy, pokud vystoupáte na Torre del Magnia. Relaxaci nabízejí místní termální lázně. Během července a srpna se ve městě konají honosné městské slavnosti a koňské dostihy, které nabízejí zábavu všem návštěvníkům.

Zapomenout nesmíme ani na Pisu, kterou proslavila Šikmá věž. Jedná se o další historické centrum oblasti Toskánska.

Za návštěvu rozhodně stojí i rozsáhlá vinařská oblast Chianti, která se nachází nedaleko Florencie. Chianti nabízí pobyt v nádherném italském venkově s příjemným posezením a sklenkou dobrého italského vina.

Shlédněte také