Nejsilnější brokerpool v Čechách vám zajistí to správné zázemí

Finanční poradenství není lehkou záležitostí, dokonce i zkušení poradci musí neustále studovat informace o nových produktech a mít široký rozhled na trhu, aby mohli svým klientům vždy doporučit to nejlepší řešení nebo vybrat ten správný produkt. Pokud pracujete sami na sebe, jistě sami víte, jak je to náročné. Ušetřete si starosti i čas a spolupracujte s nejsilnějším brokerpoolem v Česku, kterým je BrokerTrust. Stane se pro vás zázemím, které vám doposud chybělo, poskytne vám nejen poradenství, ale i šikovné nástroje. Pokud si myslíte, že spolupráce s brokerpoolem je finančně nevýhodná, jste na omylu, vzhledem k velikosti má s jednotlivými institucemi vyjednané mnohem lepší podmínky, což pro vás znamená vyšší provize, než když spolupracujete bez brokerpoolu. Doporučujeme brokerpool, pokud se chcete v kariéře posouvat stále vpřed.

Co byste měli o BrokerTrust vědět?

BrokerTrust finanční poradce neomezuje, ale naopak jim dává mnohem více možností než měli doposud. Můžete si svobodně nastavit své podnikání, strukturu firmy, provize a mnoho dalšího. BrokerTrust je na trhu již od roku 2001 a za posledních 20 let se stal nejspolehlivějším partnerem většiny poradců, aktuálně je stabilním partnerem více než 2500 poradcům. Ti mohou díky němu poskytovat lepší a kvalitnější poradenství.

Nástroje, které využijete

Pro každého poradce jsou nejlepším pomocníkem chytré nástroje, které umožní jeho klientovi spočítat nejvhodnější řešení, demonstrovat mu před jeho očima, jaké má který produkt výhody, kolik ušetří nebo vydělá aj. Spoluprací s BrokerTrust získáte možnost využívat hned celou řadu chytrých nástrojů, které jsou kompatibilní se všemi operačními systémy a můžete na nich pracovat jak na počítači, tak i na tabletu.

Nabízí se vám tyto nástroje:

  • Chytrá asistentka
  • Investiční platforma
  • Srovnání finančních produktů
  • Úvěrová platforma
  • Sjednavač pojištění

Každý z nástrojů se snadno používá a pomůže vám s tím, aby vaše práce vypadala ještě více profesionálně a pokaždé budete mít jistotu, že jste pro klienta zvolili optimální řešení.

Shlédněte také