Minerály pro ženy: objevte svůj talisman ženskosti

Pokud jste se někdy zajímala o výhody drahokamů podporujících energii, pak vám zřejmě neunikly minerály jako měsíční kámen, růžový křemen nebo lapis lazuli. Jsou doslova synonymem pro podporu ženské energie.

A co více? Pomohou vám odhalit vaše přednosti a dodají neuvěřitelné vlastnosti. Pojďme se na ně podívat jednotlivě.

Měsíční kámen

Tento kámen není na prvním místě, jen tak pro nic, za nic. Je jednak krásný, ale také je považován za pokladnici všech žen.

Měsíční kámen dodává ženě klid a moudrost, zdůrazňuje a posiluje ženskou energii. Pomáhá vyladit přírodní energetické cykly a dokonce se o něm traduje, že dokáže posilovat intuici a jasnovidné schopnosti.

Ovlivňuje rovněž ženský reprodukční systém, zvyšuje plodnost a usnadňuje porod. Minerál má pozitivní vliv na trávicí orgány a normalizuje kardiovaskulární systém včetně toho nervového.

Růžový křemen

Růžový křemen je mezi ženami mimořádně populární. Zřejmě to souvisí i s jeho jemnou růžovou a romantickou barvou, i když svou úlohu jistě sehrávají i jeho vlastnosti. Je charakterizován jako kámen lásky, podobně je tomu i u růženínu. Je nejvhodnější pro neprovdané dívky a ženy, které sní o tom, že najdou svého ideálního partnera.

Kámen umožňuje člověku objevit emoce jako soucit, empatii a něhu. Milovat sám sebe je v životě velmi podstatné. Růžová odrůda křemene je prý nezbytná pro lidi, kteří se neustále stresují. Díky tomuto kamenu, inklinují ženy naopak k úspěchu a prosperitě.

Růžový křemen je užitečný při chorobách nervového systému, protože zbavuje tělo únavy. Může mít také pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a normalizaci srdce včetně cév.

Lapis lazuli

Lapis lazuli je kámen sytě modré barvy – vhodný zejména pro silné ženy. Říká se, že lapis lazuli vlastní sílu učinit ženu moudrou. Symbolizuje štěstí, úspěch a prosperitu. Posiluje přátelství, podněcuje k realizaci plánů a projektů, utužuje přátelství.

Tento léčivý minerál pomáhá při onemocnění ledvin, léčí gastrointestinální vředy, čistí krev a má i antimikrobiální účinek. Úspěšně léčí kožní onemocnění a zlehčuje porod jako takový.

Všechny zmíněné i další různé krystaly jsou k mání na https://www.magieprirody.cz/

Shlédněte také