Jak správně vybírat pneumatiky a alu kola?

Vaše pneumatiky již potřebují vyměnit a vy jste se rozhodli pro nákup nových? Řada řidičů výměnu pneumatik zanedbává. Je sice pravda, že pneumatiky mohou vydržet i více než 5 let, ale vzorek vašich pneumatik se postupně sjíždí a pokud chcete, aby bylo cestování s vozem bezpečné, je třeba pneumatiky pravidelně měnit.

Vybíráme nové pneu

Může i amatér vybrat správně pneumatiky? Ano, nepotřebujete vždy pomoc servisu. Je však potřeba se obrátit na kvalitního prodejce, který disponuje takovým sortimentem, který je dostatečně kvalitní a disponuje také konfigurátorem. Obojí vám nabídne eshop PneuOK.cz, kde naleznete přehledný konfigurátor, který stačí vyplnit a následně se vám zobrazí vhodné pneumatiky pro váš vůz. Nejde jen o eshop, na webu můžete sledovat také výsledky testů pneumatik a můžete zde zjistit, které pneumatiky mají ty nejlepší vlastnosti a zajistí vám co nejbezpečnější jízdu. Oceníte i nejnižší ceny, nákup pneumatik online je snadný a pohodlný, pneumatiky vám dorazí domů a nemusíte pro ně nikam jezdit.

Vybíráme ALU kola

Stejně jako u výběru pneumatik, tak i u výběru alu kol je vhodné použít konfigurátor, díky kterému zjistíte, jaká alu kola jsou pro váš vůz vhodná. Eshop nabízí celou škálu moderních a kvalitních alu kol, se kterými bude váš vůz vypadat skvěle. Pokud alu kola ještě nemáte, měli byste vědět, že se nepořizují jen kvůli vzhledu. Zajistí rychlejší odvádění tepla od brzd i pneumatik, jsou odolnější vůči poškození, snadno se udržují a jelikož jsou velmi lehká, vůz má s nimi nižší spotřebu. S alu koly vypadá každý vůz podstatně lépe. Pokud však trváte na plechových discích, v eshopu je najdete také, stejně tak i kompletní kola nebo také nákladní pneumatiky. Pokud byste si s výběrem nevěděli rady, neváhejte eshop kontaktovat, rádi vám zde se vším poradí.

Shlédněte také