Jak sjednat hypotéku bez zbytečných nervů?

Každý sní o vlastním bydlení. Může se jednat nejen o dům, ale třeba i o pěkný byt, který bude mít dostatek prostoru pro celou rodinu. Ne každý však má dostatek finančních prostředků, které by mohl použít na koupi svého vysněného bydlení. Velkým pomocníkem může být v tomto případě hypotéka.

Na koho se obrátit?

Možná si nyní říkáte, že se vám do sjednání hypotéky nechce, neboť vám chybí dostatek času. Z toho důvodu jsou tu odborníci, kteří vám se sjednáním hypotéky pomohou. Zaměřují se na poskytování komplexních služeb, jež jsou spojeny s pořízením vlastního bydlení. Budou vám nápomocni i v případě investičních nemovitostí.

Hypoteční kalkulačka může být vhodným nástrojem v prvotní fázi, nicméně vždy je lepší nechat si vypracovat nabídku na míru, jelikož online hypoteční kalkulačky nezohledňují veškeré vaše potřeby a především možnosti.

Společnost pomáhá zajistit nejen výhodné financování nemovitosti, ale i kontrolu technického stavu nemovitosti nebo financování rekonstrukce. V případě rekonstrukce také zajistí návrhy technického řešení, veškerou potřebnou projektovou dokumentaci, výběr vhodných druhů materiálů i stavebních a dalších firem, které se na rekonstrukci budou podílet. Samozřejmostí je i dohled na veškerou činností, jež s rekonstrukcí souvisí.

Také vám pomůže sjednat pronájem vaší nemovitosti slušnému nájemci.Finanční specialisté mají dlouholeté zkušenosti, které se odrážejí v jejich práci.

Možnosti využití hypotéky

Jak již bylo řešeno výše, hypotéku lze využít pro financování koupě domu či bytu. Další možnosti jejího využití jsou financování koupě stavebního pozemku, koupě družstevního podílu a úhradu podílu členského, k rekonstrukci domu či bytu, refinancování hypotéky či ke konsolidaci účelových a neúčelových půjček.

Shlédněte také