I podnikatelé potřebují půjčky

Ten, kdo si na sebe vydělává sám, tedy kdo provozuje nějakou tu soukromou výdělečnou činnost, musí – ač nerad – počítat s tím, že zatímco se mu někdy bude dařit, jindy tomu může být i právě naopak. To znamená, že si dotyčný někdy přijde klidně i na velké peníze, ale jednoho dne může nastat nežádoucí obrat a pokazí se mnohé a třeba i všechno, co se jenom pokazit dá.

A co má dělat soukromý podnikatel, když se mu nedaří? Žádat o pomoc tatíčka jménem stát? Nesmysl. Chtít po věřitelích, aby mu posečkali s platbami nebo mu dokonce ještě přispěli? Ani v to moc doufat nelze, jakkoliv zde by se možná nějaké ty bílé vrány našly.

Ovšem jakou jinou možnost ještě podnikající osoba má, že? Jak jinak to zvládnout, jak jinak překonat těžké časy, jak jinak pomyslně nebo i skutečně neumřít hlady?

Nejednou by tu ještě jedno řešení bylo. A tím je OSVČ hypotéka. Což je nebankovní finanční pomoc určená právě těm, kdo se se svým podnikáním dostali aktuálně do úzkých.

A co takováto nebankovní hypotéka OSVČ nabízí? Jak ti, kdo mají zkušenosti a vědomosti, vědí, a jak si ti ostatní mohou lehce domyslet, jedná se o půjčku určenou k investování do skomírajícího nebo třeba i vysloveně se hroutícího podnikání, jež je zajišťována zástavou dlužníkovy nemovitosti.

Člověk tu prostě nebankovní společnosti nabídne zástavu nemovitosti a na oplátku rychle, pohodlně a výhodně získá finanční prostředky ve výši určité části odhadní ceny této nemovitosti.

Taková nebankovní hypotéka tak dává podnikajícím lidem možnost vyřešit finanční těžkosti. A zatímco by podobným lidem často jinde nepůjčili, protože tito nemohou nabídnout čisté registry dlužníků, dobře vypadající daňové přiznání a další přednosti, tady jde téměř o sázku na jistotu. Protože proč by nebankovní společnost nepůjčila někomu, kdo se jí zaručí něčím tak hodnotným, jako je nemovitost, o niž určitě nechce přijít?

Shlédněte také