Chorvatsko: Ideální destinace na dovolenou s dětmi

Rádi byste ještě vyrazili na pozdní dovolenou spolu s rodinou? Hledáte ideální destinaci na dovolenou s dětmi? Vhodnou volbou je pro vás Chorvatsko, a to z mnoha důvodů.

Jedeme autem!

Na rodinnou dovolenou je nejlepší vyrazit právě automobilem. Nejenže si můžete cestu korigovat podle vlastních požadavků, ale do velkého automobilu se vejde celá rodina se všemi svými zavazadly. Cesta do Chorvatska je tak ideální volbou, jelikož to není příliš daleko, ale ani příliš blízko. Pokud byste totiž investovali do letenek, museli byste kupovat letenku každému členu rodiny s pravděpodobností přikupování zavazadel za zbytečně vysokou cenu.

Levné apartmány

Chorvatsko je ideální také tím, že nabízí ubytování v apartmánech, které pro celou rodinu vyjde finančně opravdu výhodně. Zaplatíte totiž jednotnou cenu za celý apartmán, kam se vejde například pětičlenná rodina. Pokud byste cenu rozpočítali mezi členy rodiny, budete překvapeni, jak málo zaplatíte. Navíc máte v apartmánu vše potřebné, veškeré vybavení a můžete připravit stravu i menším dětem. Dovolena chorvatsko je skvělou volbou pro rodiny s dětmi.

Krásné moře

V Chorvatsku na vás čeká také klidné, krásně čisté moře, ve kterém si vyhrají také děti. Díky členitosti pobřeží zde najdete také řadu menších plážiček, kde se můžete naprosto odtrhnout od ostatních turistů a užívat si s dětmi klidu a koupání.

Zábava

Děti milují zábavu a i tu v Chorvatsku najdou. Nejenže jsou zdejší pláže mnohdy doplněny o dětské prolézačky, ale jsou zde často také zmrzlinárny a dostatek sprch. V Chorvatsku můžete vyrazit také na řadu výletů a nudit se zde jistě nebudete.

Skvělé jídlo

Patříte-li mezi milovníky dobrého jídla, chorvatské pokrmy a dobroty vás také potěší. Dopřejte si plody moře a zapijte je sklenkou kvalitního červeného vína, budete nadmíru spokojeni. V Chorvatsku si užijete dovolenou vy i vaše děti. Popřemýšlejte například nad last minute chorvatsko.

Shlédněte také