Chcete mít akční letáky v počítači?

Nakupování přes Tipli přináší mnoho výhod. Především můžete ušetřit značné částky peněz, aniž byste museli čekat na obvyklé slevové akce obchodních řetězců i menších obchodů. Slevy můžete získat prakticky online a navíc v pohodlí svého domova. Jednou z dalších výhod je

Akční letáky

Nejrůznější formy reklamy na nás útočí ze všech stran. Vedle rozhlasu a televize jsou nejčastěji papírové letáky, jejich prostřednictvím obchodníci propagují své zboží nebo služby. Mnohdy jsou tyto letáky až obtěžující, takže není divu, že řada lidí si na svých poštovních schránkách vylepují upozornění „nevhazovat letáky“. Přesto jsou letáky zdrojem informací, bez kterých by spotřebitelé neměli dokonalý přehled. Na místo hromady papírových letáků můžete mít všechny akční letáky k dispozici na svém počítači. Stačí využít novinky portálu Tipli, kterou je letáková hlídka. Ta totiž každý týden vybírá ze spousty aktuálních letáků ty nejlepší nabídky a umisťuje je na svůj portál. Spotřebitel tak má ucelený přehled o slevových akcích obchodníků, aniž by opustil svůj byt. Poštovní schránka vám tak bude sloužit opravdu jen pro poštu a vy nebudete muset řešit, co s pročtenými papírovými letáky.

Moderní technologie a elektronika

Bránit se moderním technologiím je zbytečné, neboť se bez ní již těžko obejdeme. Mobilní telefony již mnohdy zachránily životy a v práci i doma nám slouží k získávání informací počítače, notebooky, či televize. Při nákupu těchto přístrojů můžete ušetřit slušné částky peněz, neboť například slevy elektronika v e-shopech Mall.cz, Kasa.cz nebo Euronics znamenají získání určité částky zaplacených peněz při nákupu zpět v podobě cashback. Slevy na elektroniku se týkají stylových mobilů, výkonných notebooků i televizorů. Nemusíte tak čekat na obvyklé předvánoční a jiné slevové akce obchodníků a nakupovat se slevou přes Tipli můžete online v průběhu celého roku.

Shlédněte také