Bydlení, kancelář, školka – to jsou jen některé možnosti, kde lze využít přepravní kontejnery

Přepravní a sanitární kontejnery jsou hojně využívány v mnoha oborech, při jejich začátcích by zřejmě nikoho nenapadlo, že v nich lidech budou bydlet či podnikat. Kontejnery se staly, díky své jednoduchosti a variabilnosti, hitem v oblasti bydlení a není to náhoda. Obytné kontejnery mají totiž mnoho výhod, jak se sami přesvědčíte na pegascontainer.cz.

Pořídit přepravní kontejnery není těžké

Ať potřebujete přepravní kontejnery používat jen jako další „sklad“ nebo je opravdu chcete využít k modernímu bydlení, vše snadno získáte u společnosti PEGAS CONTAINER. Vizualizaci a následnou realizaci projektu porvádějí zkušení odborníci. Nemusíte shánět skladové kontejnery na vlastní pěst a složitě zařizovat odvoz.

Mají robustní konstrukci

Přepravní kontejnery jsou vyrobeny pro uložení velkého množství zboží, které může být velmi těžké. Dokážou také odolat široké škále klimatických podmínek a odolávat dlouhému pobytu na moři. Můžete si tedy být jisti, že jsou vhodné jako stavební materiál pro váš nový domov.

Poskytují ekologické bydlení

Kontejnerové domy jsou přeměněné kovové kontejnery, které by jinak skončily na skládce. Také používání přepravních kontejnerů pro budovy šetří spoustu energie, která by byla na staveništi zbytečně vynaložena. Výsledkem je méně odpadu a nižší spotřeba energie na stavbu domu.

Vhodné pro modulární stavby

Protože má kontejner standardizované rozměry, lze jej snadno použít pro modulární domy. Moduly mohou být naskládány na sebe nebo svařeny a tvoří tak pevnější konstrukci. Z přepravních kontejnerů je možné postavit konstrukci o výšce až 8 pater bez dodatečného vyztužení.

Kontejnerové domy poskytují bezpečné bydlení

Je extrémně obtížné proniknout do ocelové krabice. Přepravní kontejnery jsou tedy velmi bezpečné, díky čemuž jsou vhodné do domácností umístěných v odlehlých oblastech. Pokud budete pryč celé měsíce, můžete všechny své věci zamknout do přepravního kontejneru. Můžete dokonce umístit auto do přepravního kontejneru a bezpečně jej uzamknout.

Shlédněte také